Baskı hazırlık

Savas Baskı 1990 yılından beri Elektronik Baskı Öncesi Hizmetler offeres ve tarihsel high-end yayıncılık ve tasarım teknolojisindeki en son gelişmelere ayak korumuştur . Bizim yüksek eğitimli Baskı Öncesi ve Üretim Personel hem de Macintosh ve Windows ortamları içinsektörün önde gelen tasarım yazılımıyeni sürümlerini kullanmaktadır.

 

 

Quark Xpress ; Adobe ürünleri Photoshop , PageMaker , Illustrator ve InDesign ; Macromedia Freehand ; Microsoft Publisher ve Word ; Kullandığımızbirçok uygulama bazı ve düzenli olarak dosyaları almak

 

 

Baskı Öncesi Hizmetler    

·          Yüksek Çözünürlük Tarama

·          Dijital Prova

     

 

Bazı tüketici masaüstü yayıncılık uygulamaları tamamen ticari ofset baskı için gereklidosya türlerini üretemez . Eğergerekli dosyaları oluşturmak için yeteneğine yazılımı kullanıyorsanız bile , sigara tasarımcıları tamamen ticari ofset baskı için dosyaları oluşturmak için nasıl anlamak olmayabilir . Biz herhangi bir baskı öncesi malzeme satın almadan önce thes gereksinimlerini anlamak için gerekli olduğuna inanıyoruz.

 

Mürekkep renkleri ve baskı süreci ile ilgili olarak, ana dosya hazırlama düşünceler CMYK grafik ve ayrılmaların kullanımıdır .

 

    *CMYK ve RGB

Bilgisayar grafikleri genellikle RGB (Kırmızı , Yeşil , Mavi) veya CMYK renkleri kullanın . Web grafikleri RGB görüntüler . Çoğu baskı CMYK mürekkepleri utilitizes ve tüm tam - renkli grafik CMYK renkleri ile kaydedilmesi gerekir .

    * Ayrımları

CMYK mürekkepler veya spot renkler , temin edilmesi gereken her mürekkep rengi için ayrı dosyalar halinde ayrılabilir bir dosya ofset baskı , Baskı için . Her ayrılık mürekkep bir renkte yazdırmak için gidiyorbelgenin yalnızca öğeler içerir . Bazı baskı plakası kazançlar bu renk ayrımları için tasarlanmıştır.

Baskı Öncesi hizmetleri içerebilir: