Mücellit işlemlerimiz

Bağlama ve Terbiye

Tarihi üzerine birçok kitap , o Osmanlı İmparatorluğu'nu girmek süreçleri baskı için 250 yıl sürdüğü yazılıdır. Gerçekçi Budoğru sayı değildir veimparatorluk çapında Hıristiyan azınlıklarınelinde presler olduğunu iddia pek çok tarihçi gerçekler tarafından tartışmalıdır . Ancak baskı gerçektenimparatorluk kendini kurarak challanges karşıya ki tartışılmazdır. Bununtemel nedenlerinden biri, bir sanat formu olarak baskı ve kitap yapmaalgısıdır.

 bağlama ve çeşitli antik bağlama işlemleri bu zanaat en önemli aspecs biri vardı çünkü biz burada bu söz edilirnedeni budur . Mücellit Türk denilen ustalar " Mücellit " veya ana bahisçiler ve iki kıtada sanatınyüksek biçimleri bazı sağlamak için doğal bağlayıcı malzemeler ve özel bir ütüleme işlemi ileen iyi deri kullanılarak yapılmıştır .

 Basılı malzemede zanaat daha sonra bu görüş yüz yıllık bir çift hassasiyet , verimlilik ve uzun ömürlü kalite kendisine ödünç vardır . Savas Baskı biz bizim kalite özveri ile zanaat ne kaybedilir telafi etmeye çalışmaktır emin olun .

Tüm bağlama işlemleri, zamanlama ve fiyat şartlarına uygun olarak tesislerimizde içinde yapılır. 

muller martini


Tel dikiş makinesi
Konu dikiş makinası

ciltleme makinesi
harmanlama makinesini

Muller Martini

Robotik tel dikiş makinesi