Çevresel Sorumluluk


Savas Baskı toplum katılımı karşı özel bir tutum insanlar olarak ve bir şirket olarak kim önemli olduğunu hissediyorum . Kağıt üzerinde mürekkep koyarak bizim iş ve biz her gün bunu iyi yapıyor gurur . Yaşadığımız Ancak,toplumdur. Müşterilerimizin ve ailelerinin yanı sıra yaşadığı ve öyle . Biz bize geçim verirtopluma geri vermek için çok önemli olduğuna inanıyorum bu yüzden.

Çevremizde bizim sorumluluklar iki ilkeler özetlenebilir.

environment and responsibility

 

Kaliteli baskılı ürünleri müşterilerimize sunmak için varız , biz de bizçevre üzerindekietkisini en aza indirmek için adadık . Bizim geri dönüşüm ve dikkatli atık yönetim programlarıçevreyi korumak . Çobançeşme Bizim mevcut tesisler dikkatle yeşil bahçeler yerine sadece genişletilmiş depolama seçenekleri için eşit oda sağlamak için tasarlanmıştır

 

 

Egitim Arastirma Vakfi

 

 İstanbul'da öğrenciler için tam ders ücretleri sağlayarak bizim eğitim bursu . 11 yıldır, İstanbul Üniversitesi , Çapa Üniversitesi , Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve Marmara Üniversitesi öğrencileri hizmetleri sekreterleri ile işbirliği içinde , biz belirlenen 40 öğrenciye ücretsiz ders vermiştir . Bizİlköğretim Sponsorlar biri Türk Yükseköğretim ve Araştırma Vakfı . Şu anda 5 öğrencilere burs verilmesi .

 

 

Ve biz her zaman arıyoruz . Bizim uygulamalarında daha verimli olabilir nasıl herhangi bir fikir varsa, bize veya ofisimizi arayınız .