unitedcasino

Uzun ömürlü bir aile şirketi.

İstanbul’un iki yakasını tarihte ilk olarak buluşturan Boğaziçi Köprüsü’nün açıldığı 1973 yılında İstanbul’da yeni bir matbaanın temelleri atılıyordu. Aradan geçen yıllarda İstanbul ikinci bir köprüye kavuştu, Türkiye’de bir askeri darbe, muhtıra ve nice iktidar değişikliği gerçekleşti, renkli televizyon hayatımızın bir parçası oldu, ekonomimiz gittikçe liberalleşti. Bütün bunlar olurken matbaa teknolojisinde kalıptan filme, ardından CTP’ye geçiş yaşandı. Tek renkli makinaların ardından piyasa 4 renkli makinalar ile bezendi. Kayıt teyplerinden disketlere, disklere ve terabaytlık harddisklere, banyo edilen filmlerden dijital fotoğraf makinelerine geçildi. Bütün bu gelişmeler sırasında kabuk değiştirerek yeniliklere ayak uydurabilen, evrim geçirerek ayakta kalmayı başarabilen nadir matbaalardan biri Savaş Matbaacılık oldu.

İleri görüşlü olmanın getirdiği başarı

1973 senesinden beri bir aile şirketi olarak devam eden Savaş Matbaacılık, sadece en yüksek kalitedeki basımevlerinin uzun ömürlülüğü garantileyebildiği bu endüstrideki yerini korumuş ve başarısını İstanbul ve ülke çapındaki baskı hizmetlerine getirdiği kalite ve standartlarla kanıtlamıştır.


Kişiye özgü ihtiyaçlara gösterdiğimiz özel ilgimiz, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile uzun sureli ve karşılıklı faydalar sağlayan ilişkiler kurmamızı sağlamıştır. Müşterilerimize özel danışmanlık konusunda eğitimli kadromuz günümüze dek en muğlak hedefleri başarmamızı mümkün kılmıştır.


Sahip olduğumuz imkanları ve becerilerimizi hizmetinize sunarken size kendimizi tanıtmaktan ve artık ikinci jenerasyon ile devam ettiğimiz bu yolda gittiğimiz yönü göstermekten memnuniyet duyuyoruz.

İstanbul'da yazdırma